על הקפה וסוגי הקפה

על הקפה וסוגי הקפהמה נותן קפה בעיטה שלו הוא קפאין. קפאין הוא אתר קפה תמריץ, הפועלת סוגי הקפה במוח שבו היא מעוררת על מערכת העצבים המרכזית.
קפאין תוצאה זמנית של לבלום שינה ושחזור העירנות של בעלי חיים ובני אדם. קפה ערביקה, תכולת הקפאין הממוצעת הוא 1.2%, בעוד של רובוסטה הוא 2.2%. הוא האמין כי זה רמה גבוהה יותר של קפאין מאפשר צמחים רובוסטה לשגשג בסביבה עוינת יותר, מאז קפאין פועל כמו עבור חרקים.
ריכוז קפאין בפועל תלויים בעיקר את שיטת בישול ואת הסוג של קפה המשמש. רמות הקפאין יכול להשתנות באופן משמעותי, אך כבר מעריכים כי 90% של קפאין מופק בתוך הדקה אתר קפה הראשונה של בישול.
וריאציות של רמות הקפאין מיוחסות במספר גורמים, כולל חילוץ זמן, טמפרטורה, לטחון וברמת סוג הקפה המשמש.
העולם קפה סיור של שעועית כוס אתר קפה מתחיל עם העולם מובילים מכונת אספרסו למשרד קפה אזורים. קפה הוא גדל בעיקר במדינות מתפתחות, תוך 5,000 ק"מ מצפון ומדרום לקו המשווה. ישנם שני סוגים עיקריים של קפה: קפה ערביקה, אשר מספק את הטעם, וקפה רובוסטה המספק את הגוף.

קפה ארביקה מהווים כ- 70% בעולם הייצור, הן גדל בעיקר בדרום ומרכז אמריקה.

קפה רובוסטה מהווים קרוב 30% בעולם הייצור, גדלים בעיקר באפריקה ובאסיה.

המוקד העיקרי שלנו הוא על מינוף נוכחות של קפה ירוק אזורי גידול הקפה הגדולות בעולם, חתירה למנהיגות משמעותי במדינות/האזורים הבאים:
צפון אמריקה – מקסיקו.
מרכז אמריקה & הקאריביים – קוסטה ריקה, הרפובליקה הדומיניקנית, פנמה, גואטמלה, אל סלבדור, הונדורס, ג'מייקה, ניקרגואה.
דרום אמריקה – ברזיל, אתר קפה בוליביה, קולומביה, אקוודור, גיאנה, פרו, ונצואלה.
תת סהרה אפריקה – בורונדי קמרון, הרפובליקה של קונגו, חוף השנהב, אתיופיה, גאנה, גינאה, קניה, מדגסקר, מלאווי, רואנדה, טנזניה, טוגו, אוגנדה, זמביה.
אוסטרליה & אוקיאניה – אוסטרליה, פפואה גינאה החדשה.
אסיה – וייטנאם, תאילנד, הודו, אינדונזיה.
לוקחים את הלגימה הראשונה שלנו קפה כיתה מיוחדת, לזכור כי איך הקפה שלך נראה טעים, ריחות, יש הרבה מה לעשות עם מהיכן השיחה נוצרה, איך היה גדל.